top of page

Albüm Modellerimiz

Albüm Baskısıyla İlgili Genel Bilgilendirme

- Albüm baskı aşamaları, çekilen fotoğrafların size teslimi ile başlıyor

 

- Önceden belirlenmediyse, ilk başta sizden aşağıdaki albüm modellerimizden birini seçmenizi ve ebatına karar vermenizi rica ediyoruz çünkü her ebatın fiyat skalası farklı. Albümlerimiz, 10 sayfa ve 20 yapraktan oluşuyor.

 

- Sonraki aşamada sizden 35-40 adet arası fotoğraf seçmenizi ve seçtiğiniz fotoğrafların isimlerini bize 15 gün içerisinde bildirmenizi rica ediyoruz. 

(35-40 arası fotoğraf istememizin sebebi fotoğrafların albümde kapladığı yer ile alakalıdır. bu sayıyı aşınca maalesef fotoğrafların boyunu küçültmek durumunda kalıyoruz.)

- İsimleri bildirilen fotoğrafları kontrol ediyoruz. Gerek duyulursa Photoshop ile yeniden düzenliyoruz. Bu süre fotoğrafçının yoğunluğuna bağlı olarak 1-7 gün arasıdır

- Kontrol aşamasın ardından albüm içi fotoğraf kolajlama işlemine geçiyoruz. Bu süre yoğunluğumuza bağlı olarak 1-3 gün arasında değişebiliyor

- Kolajlama işleminin ardından yaptığımız çalışmayı önce size kontrol etmeniz amacıyla gönderiyoruz. Onayınızı almadan baskıya göndermiyoruz!!!

(Bunu yapmamaızın nedeni bu basılacak albümü ömür boyu siz kullanacaksınız.  Dolayısıyla albüm dizaynında sizin fikriniz bizim için çok değerli.) 

- Onaylanan albüm tasarımını iş ortaklığı yaptığımız albüm firmasına baskıya gönderiyoruz. Albümün bize Albüm firmasından ulaşma süresi 2-4 hafta arasıdır.

- Baskıdan gelen albümün kontrolünü yapıyoruz.

(Çok nadiren de yaşasak, baskıda bir hata görürsek albümü tekrar baskıya veriyoruz ve bu durumu sizinle paylaşıyoruz.)

- Kontrolden geçer not alan albümün teslimatı için sizinle iletişime geçiyoruz. Teslimatı isterseniz iş veya ev adresinize kargoyla da gönderebiliyoruz, isterseniz siz de gelip alabiliyorsunuz. 

(Kargo ücreti alıcıya aittir.)

Ahşap & Papartu Albüm Modellerimiz

Ahşap - Eliza
Ahşap - Bianco
Ahşap - Blu
Ahşap - Marino
Ahşap - Marrone
Ahşap - Nero
Ahşap - Paola
Ahşap - Puzzle
Ahşap - Rosso
Ahşap - Terra
Ahşap - Velluto
Ahşap - Verde
Ahşap -Viola
Paspartu - Ametista
Paspartu - Argento
Paspartu - Mogano
Paspartu - Rubino

Yaldız & Keten
Albüm Modelleri

Keten - Bronzo
Keten - Grigio
Keten - Polvere
Keten - Rosa
Yaldız - Fiamma
Yaldız - Red

Ahşap Kutu Modellerimiz

Albüm Kutusu
Albüm Kutusu 2

Bebek Albüm Modellerimiz

Bebek Keten Albümler
bottom of page