Arman1_edited.jpg

Merhaba!
Ben Düğün Fotoğrafçısı Arman Marazyan

HAKKIMIZDA

1990 yılının Anneler gününde İstanbul'da gözlerimi açtım dünyaya. Liseyi Kadırga Teknik Lisesi'nde Kimya Teknolojisi bölümünde tamamladım. İstanbul Üniversitesi Veteriner Meslek Yüksek Okulunda Gıda Teknolojisi dalında ön lisansımı tamamladım.

 

Fotoğraf sanatı ile tanışmam 2014 yılına dayanıyor. Önceleri hobi olarak başladım fotoğrafçılığa. Fotoğraf çektikçe geliştim, geliştikçe daha çok sevdim. Bu sevgi ve fotoğraf tutkusu ile tarif edilemez huzuru birleşince profesyonel fotoğrafçılığa adım atmaya karar verdim.   

 

Düğün Fotoğrafçıları Derneği Başkanı ve Okan Üniversitesi Öğretim Üyeliği yapmış, Hocam ve sevgili ağabeyim Sayın Serhan Serter ile tanıştım. Serhan Serter Academy'e katılarak, bu Academy'nin bir ferdi olmaktan onur duydum. Serhan Serter Academy’nin, sırasıyla Butik Atölye, Portre ve Düğün Fotoğrafçılığı Atölyesi ile Portre & Düğün Fotoğrafçılığı Master Atölyesi ile daha da geliştirdim.   

 

İstanbul Fotoğrafçılar Odası'na üye bir Portre & Düğün Fotoğrafçısı olarak, siz değerli müşterilerimizin, yıllar geçse bile her baktığınızda içinizi ısıtacak, size en özel gününüzü tekrar tekrar hatırlatacak, biraz heyecanlı, biraz duygusal fakat her daim en mutlu anlarınızı, keyifle, estetik ile zarafeti ön planda tutarak, sade ve kaliteden ödün vermeden ekibim ile beraber Fotoğraf ve Video ile kayıt altına alıyoruz…      

Çekim Arkası